Rýchle pôžičky online bez overovania úverového registra do 350€ ihneď.

Neváhajte nás kontaktovať: 02/64464464

Rýchle pôžičky

SMS pôžička

Rýchle SMS pôžičky

Dostali ste sa do finančnej tiesne alebo sa vyskytol problém, ktorý sa dá vyriešiť jedine peniazmi? Možno však momentálne Vaše úspory na splatenie tejto záležitosti nestačia. Čo robiť? Pravdepodobne je ten správny čas na získanie pôžičky. Máte strach zo zdĺhavého vybavovania a neistoty? Pri rýchlych SMS pôžičkách sa nemusíte báť ničoho. S našimi sms pôžičkami sa postavíte opäť na nohy a Váš život bude náhle bez problémov.

Čo je to SMS pôžička?

Táto služba je najmodernejšia v oblasti pôžičiek a úverov. Jedná sa o neštandardnú službu, o ktorú môžete požiadať jednoducho a rýchlo cez SMS.
To znamená, že nemusíte chodiť do banky, na úrady, k notárovi atď. Žiadne čakanie v rade, žiadne vybavovanie potvrdení. Všetko čo od Vás požadujeme je napísanie SMS v určitom tvare s Vašimi konkrétnymi údajmi. Takto jednoducho sa dostanete k čiastke od 30 do 350 €. Máte strach, pretože sa Vám to zdá až príliš dokonalé? Nemáte sa čoho báť. Naša spoločnosť má už niekoľko rokov skúseností v poskytovaní krátkodobých pôžičiek, čo znamená tisíce a tisíce spokojných zákazníkov. Aj Vy sa jednou SMS môžete zaradiť medzi nich a čerpať výhody našich skvelých služieb.

Ako získať SMS pôžičku?

Podobne ako pri online žiadosti potrebujete vyplniť niekoľko údajov. Tentokrát Vám stačí mobilný telefón. Do SMS správy napíšete Vaše meno, adresu, rodné číslo a číslo občianského preukazu. Ďalej doplníte číslo účtu a Váš približný mesačný príjem. Taktiež si vyberiete či si želáte osobného alebo profesionálneho ručiteľa.
Ako ďalší krok je výber výšky pôžičky a dátum splatnosti. Na základe týchto informácií sa Vám naši pracovníci obratom ozvú pre doplnenie a overenie zadaných údajov. O výsledku schválenia pôžičke budete následne informovaný formou SMS správy. Následne je potrebné prihlásiť sa do svojho Účtu, kde potvrdíte zmluvné dokumenty, až potom je možné zaslať Vám finančné prostriedky.

V prípade, že o pôžičku žiadate ako nový klient, peniaze zasielame formou poštového šeku do 4 dní na Vami zvolenú  adresu. Ak ide o opakujúceho sa klienta, ktorý už u nás pôžičku mal a splatil ju, peniaze môžeme poslať na bankový účet do 24 hodín od schválenia žiadosti.

Zašlite sms žiadosť o pôžičku na telefóne číslo: 0902 028 028

Príklad: 

50 Karol Novak 760426/2923 SH123456 1122334455/0800 Krasna 23 Bratislava 82101 500 15 PR
Čiastka Meno Priezvisko Rodné číslo Číslo OP Číslo účtu/Kód banky Adresa Mesto PSČ Hrubý mesačný príjem Doba splatnosti OR alebo PR
OR = osobný ručiteľ
PR = profesionálny ručiteľ