Rýchle pôžičky online bez overovania úverového registra do 350€ ihneď.

Neváhajte nás kontaktovať: 02/64464464

Rýchle pôžičky

SMS pôžička

Rýchle SMS pôžičky

Dostali ste sa do finančnej tiesne, alebo sa vyskytol problém, ktorý sa dá vyriešiť jedine peniazmi? Možno však momentálne vaše úspory na splatenie tejto záležitosti nestačia. Čo robiť? Pravdepodobne je ten správny čas na získanie pôžičky. Máte strach zo zdĺhavého vybavovania a neistoty? Pri rýchlych SMS pôžičkách sa nemusíte báť ničoho. S našimi sms pôžičkami sa postavíte opäť na nohy a váš život bude náhle bez problémov.

Čo je to SMS pôžička?

Táto služba je najmodernejšia v oblasti pôžičiek a úverov. Jedná sa o neštandardnú službu, o ktorú môžete požiadať jednoducho a rýchlo cez SMS.
To znamená, že nemusíte chodiť do banky, na úrady, k notárovi atď. Žiadne čakanie v rade, žiadne vybavovanie potvrdení. Všetko čo od vás požadujeme je napísanie SMS v určitom tvare s vašimi konkrétnymi údajmi. Takto jednoducho sa dostanete 30 až 350 eurám. Máte strach, pretože sa vám to zdá až príliš dokonalé? Nemáte sa čoho báť. Naša spoločnosť je už niekoľko rokov jednotka vo svete krátkodobých pôžičiek, čo znamená tisíce a tisíce spokojných zákazníkov. Aj vy sa jednou SMS môžete zaradiť medzi nich a čerpať výhody našich skvelých služieb.

Ako získať SMS pôžičku?

Podobne ako pri online žiadosti potrebujete vyplniť niekoľko údajov. Tentokrát vám stačí mobilný telefón. Do SMS správy napíšete vaše meno, adresu, rodné číslo a číslo OP. Ďalej doplníte číslo účtu a váš približný mesačný príjem. Tento údaj si nepotrebujeme overovať potvrdením o príjme.
Ako ďalší krok je výber výšky pôžičky a dátum splatnosti. Na základe týchto informácií sa vám naši pracovníci obratom ozvú a dozviete sa verdikt o schválení pôžičky. V prípade, že nemáte účet v banke, pôžička vám príde do 4 dní na adresu v podobe poštovej poukážky. Ak ste dopísali bankové spojenie, peniaze máte na bankovom účte do 72 hodín a problémy sa razom stratia.

Zašlite sms žiadosť o pôžičku na telefóne číslo: 0902 028 028

Príklad: 

CC 50 Karol Novak 760426/2923 SH123456 1122334455/0800 Krasna 23 Bratislava 82101 500 15
CC Čiastka Meno Priezvisko Rodné číslo Číslo OP Číslo účtu/Kód banky Adresa Mesto PSČ Hrubý mesačný príjem Doba splatnosti