Rýchle pôžičky online bez overovania úverového registra do 350€ ihneď.

Neváhajte nás kontaktovať: 02/64464464

Rýchle pôžičky

Rýchla pôžička

Rýchla pôžička rýchlo a jednoducho u nás!

Potrebujete urgentne získať finančné prostriedky, ale odrádza Vás komplikovanosť procesu vybavovania rýchlej pôžičky?
Zastihla Vás nepríjemná finančná situácia a ďalšia výplata je zatiaľ v nedohľadne?

Neváhajte využiť skvelú pôžičku!  Nebudeme Vás zaťažovať zbytočnou administratívou. Dostať sa do finančnej núdze sa môže prihodiť každému, preto je v našom záujme poskytovať pôžičky dostupné pre každého. K vybaveniu pôžičky potrebujete iba funkčný mobilný telefón s kreditom na zaslanie jednej sms správy alebo počítač s pripojením na internet. Požičať si peniaze ešte nebolo rýchlejšie a jednoduchšie. S rýchlou pôžičkou zvládne krátkodobé finančné problémy každý.

Naša pôžička sa vyznačuje nasledovnými atribútami:

  • rýchla pôžička bez skrytých poplatkov
  • rýchla pôžička bez nutnosti osobných stretnutí

Aké sú výhody rýchlej pôžičky online?

  • Rýchle vybavenie pôžičky cez online žiadosť o pôžičku
  • Rýchla dostupnosť do 72 hodín
  • Ide o krátkodobú bezúčelovú pôžičku
  • Žiadne skryté poplatky
  • Žiadne osobné stretnutia

Ako požiadať o pôžičku?

Riešenie zlej finančnej situácie je zároveň aj behom na dlhú trať a väčšinou so sebou prináša množstvo starostí. V súčasnej dobe našťastie vznikajú nové moderné spôsoby poskytovania pôžičiek, ktoré tieto problémy eliminujú. Čas je v dnešnej dobe obzvlášť vzácnym faktorom. Preto ak si potrebujete požičať peniaze a pritom nestrácať čas zdĺhavým vybavovaním, obráťte sa na nás.
Veľmi jednoducho a bez zbytočného čakania. Všetko môžete vybaviť z pohodlia Vášho domova alebo z miesta, kde sa momentálne nachádzate. O rýchlu pôžičku môžete požiadať formou SMS žiadosti alebo prostredníctvom internetu. Obe varianty sú veľmi efektívne a šetria Váš čas i úsilie.

Ako požiadať o pôžičku cez sms?

Pôžičku cez sms si môžete požiadať ako nový zákazník do 150€. Ďalšie pôžičky Vám môžeme poskytnúť až do výšky 350€.
Zašlite sms žiadosť o pôžičku na telefóne číslo: 0902 028 028

Príklad: 

50 Karol Novak 760426/2923 SH123456 1122334455/0800 Krasna 23 Bratislava 82101 500 15 PR
Čiastka Meno Priezvisko Rodné číslo Číslo OP Číslo účtu/Kód banky Adresa Mesto PSČ Hrubý mesačný príjem Doba splatnosti OR/PR
OR = osobný ručiteľ
PR = profesionálny ručiteľ

Kto môže požiadať?

Rýchlu pôžičku si môže požiadať každý občan SR s trvalým pobytom na území Slovenska, vo veku od 18. Rýchlu pôžičku si môžu požiadať aj malí podnikatelia (SZČO), dôchodcovia, zamestnanci, študenti, matky na materskej. Neposudzujeme zamestnanecký status žiadateľa.

Kto je poskytovateľom ?

Rýchle pôžičky poskytuje renomovaná banka Ferratum Bank p.l.c.. Ferratum Bank p.l.c. je subjekt poskytujúci cezhraničné služby s medzinárodnou pôsobnosťou. Pôsobí v 20 krajinách a jej služby využilo už viac než 2 milióny spokojných zákazníkov.

Akú výšku si môžem požiadať?

Pri prvej žiadosti o rýchlu pôžičku poskytujeme svojim novým klientom pôžičku vo výške 30 až 150 €. Vyššiu čiastku poskytujeme klientom, ktorí už v minulosti splatili svoju rýchlu pôžičku.

Aké sú podmienky poskytnutia pôžičky?

Dobu splatnosti rýchlej online pôžičky si flexibilne volíte sami podľa vašich potrieb od 7 do 30 dní.  Noví klienti môžu získať pôžičku ZADARMO. V prípade, ak si požičiate od 30 € do 150€ na maximálne 15 dní, máte možnosť mať pôžičku úplne ZADARMO a zaplatiť späť iba istinu. Zmluvné podmienky poskytnutia rýchlych pôžičiek si môžete prečítať v nasledovných pdf dokumentoch:

Zmluva o finančných službách,
Informácie o štandardnom európskom úvere

Ako rýchlo dostanem pôžičku?

Pri bezproblémovom posúdení Vašej žiadosti, Vám peniaze zašleme na bankový účet do 24 hodín po schválení žiadosti. Ak ste zvolili spôsob poštovou poukážkou, peniaze sú doručené na Vašu korešpondenčnú adresu na 3. alebo 4. pracovný deň.

Ako na ďalšiu pôžičku?

Ak ste v lehote splatili svoju prvú pôžičku, môžete si požičať vyšší obnos až do 350 € na webovej stránke spoločnosti Ferratum Bank p.l.c. www.ferratum.sk.
Spoločnosť Ferratum Bank p.l.c. Vám vytvorí Vaše konto, kde po prihlásení čerpáte ďalšiu pôžičku rýchlejšie iba jedným klikom.